הצהרת נגישות

קבוצת י.ד ברזאני ("החברה"), מקנה חשיבות רבה במתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות לעשות שימוש באתר האינטרנט שלה https://ydb.co.il ("האתר").
בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו, מושקעים ע"י החברה מאמצים ומשאבים רבים להנגשת המידע והשירותים המצויים באתר לבעלי מוגבלויות בכדי לאפשר להם לגלוש באתר באותה רמת יעילות והנאה ככלל הגולשים.
הנגשת האתר מותאמת למרבית הדפדפנים הפופולריים ובכללם .Chrome, Firefox, Safari Opera

הסדרי נגישות מבנים

להלן הסדרי הנגישות הקיימים במשרדי החברה בכתובת: שד' הרכס 13 מודיעין.

לחברתנו אתרי בנייה פעילים הפזורים ברחבי הארץ ובהם משרדים יבילים. האתרים משתנים מפעם לפעם והנגישות אליהם תלויה בין היתר גם בתנאי מזג האוויר וגם במצב הבנייה הפיזי בשטח. על מנת לתאם ביקור מונגש, נא ליצור קשר עם נציגי החברה באתר / רכז הנגישות ואנו נבצע את ההתאמות הנדרשות לפי הצורך ובהתאם לאפשרויות.

מידע על נגישות האתר

אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.
ההנגשה באתר מבוצעת, בין היתר, באמצעות כפתור נגישות. לחיצה על הכפתור גורמת לפתיחת תפריט של מספר עזרי נגישות הכוללים, בין היתר:

 

יצירת קשר בנושאי נגישות

אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה, כולל אנשים עם מוגבלויות, לקבל את השרות הנגיש ביותר. עם זאת ייתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים ו/או שנגישותם נפגמה בשל תקלות טכניות או אחרות.
במידה שנתקלת בבעיה או תקלה בנושאי נגישות באתרנו, אנא עדכן אותנו על כך ואנו נפעל לטפל בה בהקדם. 
ניתן ליצור אתנו קשר בכל אחת מהדרכים הבאות:

 

הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 20 דצמבר 2021